| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Display | nu |
| Capacitate totala | 258 L |
| Capacitate frigider | 145 L |
| Capacitate congelator | 113 L |
| Zona de prospeţime | nu |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | plastic , sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 4 |
| Agent frigorific | R600a |
| Consumul de energie pe zi | 0.69 kWh/24 h |
| Capacitate de congelare | 5 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN , N , ST |
| Înălţime | 175 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 52 kg |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009020013524 |





























