| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 400 m³/h |
| Nivel de zgomot maxim | 60 dB |
| Filtru | de cărbune , de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.5x48x13.5 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Țară producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009997358550 |









