Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 600 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2000 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 60 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case ,
al doilea acumulator ,
încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 4007430334947 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Metabo BS 18 LT (602334800) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.