Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-quick |
| Moduri de lucru | 2 |
| Turația în gol | 900 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Energia de impact | 0.6 J |
| Diametrul găurii în lemn | 10 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 8 mm |
| Diametrul găurii în beton | 10 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Revers | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 1.4 kg |
| Altele | Fara acumulator si charger |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140582322 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Bosch Uneo Maxx (0603952321) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.