Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric ,
manual |
| Tensiune | 200 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 208 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Autonomie | 9 h |
| Capacitate baie de ulei | 0.6 l |
| Puterea activă | 2.5 kW |
| Putere maxima | 2.8 kW |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Aerobs |
| Cod EAN | 2009885032906 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Aerobs BS3000E-III sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.