Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Fluxul luminos | 550 lumen |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Temperatura culorii | 9000 K |
| Putere | 25 W |
| Dimensiuni | 190x110 mm |
| Culoare | alb/galben |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985582375 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Horoz Crespo (084-036-0025) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.