Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 1 W |
| Flux de lumină | 1200 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 14.4 V,
18 V |
| Емкость аккумулятора | 12 A*h |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IP64 |
| Время работы от аккумулятора | 8 ore |
| Корпус | plastic |
| Количество положений | 2 |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001565565, 3165140901239 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Bosch B0601446700 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.