Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 20 W |
| Flux de lumină | 1800 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 V |
| Емкость аккумулятора | 2000 A*h |
| Аккумулятор в комплекте | da |
| Зарядное устройство | da |
| Индикатор заряда | nu |
| Механизм динамо | nu |
| Корпус | plastic |
| Поворот головной части | da |
| Ремень для переноски | nu |
| Крепёж для подвешивания | da |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Ingco CWLI20258 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.