Puterea portabilă a proiectorului cu acumulator YATO YT-82966, potrivit pentru utilizarea pe șantiere, în ateliere și pentru iluminarea campingurilor. Unghiul de iluminare reglabil și carcasa din aluminiu, rezistentă la daune mecanice și la influențe externe.
Dispune de 2 moduri de funcționare cu intensitatea luminii de 5000 sau 2500 de lumeni. Alimentare de la bateriile YATO cu tensiunea de 18 V.
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 50 W |
| Flux de lumină | 5000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IP20 |
| Корпус | aluminiu |
| Поворот головной части | da |
| Количество положений | 2 |
| Greutate | 1.6 kg |
| Dimensiuni | 220x205x62 mm |
| În plus | Bateria nu este inclusă |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083109232 |








