Caracteristici generale
| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 47 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| înălțimea scaunului | 43-53 cm |
| Înălţime spătar | 54 cm |
| Înălţime | 92-102 cm |
| Culoare | gri |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de birou Deco Polo Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.