| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 47 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| înălțimea scaunului | 43-53 cm |
| Înălţime spătar | 54 cm |
| Înălţime | 92-102 cm |
| Culoare | negru |
| Altele | Greutatea maximă a utilizatorului 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2008957600838 |









