Caracteristici generale
| Tip | găurire și frezare |
| Putere | 3300 W |
| Tensiune | 400 V |
| Numărul de rotații | 1600 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | ISO 40 |
| Cursa longitudinală (X) | 600 mm |
| Cursa transversală (Y) | 270 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 520 mm |
| Dimensiuni | 154х135х165 cm |
| Dimensiuni masă | 1120х260 mm |
| Greutate | 1300 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MT 100 (3336110) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.