Caracteristici generale
| Tip | găurire și frezare |
| Putere | 9200 W |
| Tensiune | 400 V |
| Numărul de rotații | 1750 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | ISO 50 |
| Cursa longitudinală (X) | 1290 mm |
| Cursa transversală (Y) | 280 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 400 mm |
| Dimensiuni | 216х216х210 cm |
| Dimensiuni masă | 1650х360 mm |
| Greutate | 2700 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MT 200 (3336120) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.