Caracteristici generale
| Tip | găurire și frezare |
| Putere | 4000 W |
| Tensiune | 400 V |
| Numărul de rotații | 1890 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | ISO 40 |
| Cursul manșonului | 120 mm |
| Cursa longitudinală (X) | 400 mm |
| Cursa transversală (Y) | 200 mm |
| Dimensiuni | 124х117х1400 cm |
| Dimensiuni masă | 830х250 mm |
| Greutate | 1900 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MZ 2S (3346235) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.