Caracteristici generale
| Putere | 2500 W |
| Volume | 6 l |
| Bol detaşabil | da |
| Termostat reglabil | 60-190 °C |
| Material carcasă | inox |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 26x46x32.5 cm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hurakan |
| Cod EAN | 000000923418, 2009020026944 |
Specificațiile și imaginile produsului Friteuza Hurakan HKN-FT6N sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.