Caracteristici generale
| Tip | de oraș |
| Puterea motorului | 250 W |
| Tensiunea acumulatorului | 36 W |
| Capacitatea bateriei | 10 Ah |
| Viteza maximă | 25 km/h |
| Autonomia de parcurs | 80 km |
| Timp de încărcare a bateriei | 4-5 h |
| Material cadru | aluminiu |
| Sistemul de frânare | disc (mecanic) |
| Dimensiune roți | 20 " |
| Capacitate maximă | 100 kg |
| Dimensiuni | 140x55x105 cm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 21.6 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Spate stop-semnal | da |
| Afisaj LED | da |
| Picior de sprijin | da |
| Design pliabil | da |
| Specificații suplimentare | pompă încorporată în scaun |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6970887750692 |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicletă electrică Xiaomi Himo Z20 Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.