| Tip | de oraș |
| Material cadru | oțel |
| Dimensiune cadru ? | 16.3" |
| Furcă | moale |
| Amortizor | furcă frontală , roata din spate |
| Cursa suspensie furca | 40 mm |
| Numărul de viteze | 18 |
| Pinioane | Kangyue 14-28T |
| Angrenaj | Xinhua 24-34-42T |
| Frâna din față | disc (mecanic) |
| Frână din spate | disc (mecanic) |
| Dimensiune roată ? | 24 " |
| Jante | aluminiu |
| Numele schimbătorului spate | Sunrun HG30 |
| Numele schimbătorului față | Sunrun QD-06 |
| Manete schimbător | Shimano RS35 |
| Anvelope | Ponely 24x2,35 |
| Greutate | 16,9 kg |
| Producător | Fulger |
| Cod EAN | 2999001261146 |









