| Puterea motorului | 3000 W |
| Capacitatea bateriei | 24 Ah |
| Autonomie de parcurs | 30-50 km |
| Timp de încărcare | 6-8 h |
| Diametrul roților | 12 " |
| Frână din față | pe disc |
| Frână din spate | pe disc |
| Încărcătură maximă | 200 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Amortizare | da |
| Picior de sprijin | da |
| Alarmă | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 72 kg |
| Producător | Citycoco |
| Cod EAN | 2009997912110 |









