| Puterea motorului | 2000 W |
| Capacitatea bateriei | 12 Ah |
| Timp de încărcare | 6-8 h |
| Diametrul roților | 10 " |
| Încărcătură maximă | 200 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Amortizare | da |
| Picior de sprijin | da |
| Alarmă | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 80 kg |
| Producător | Citycoco |









