Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 1100 W |
| Число оборотов холостого хода | 3800 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Шпиндель | M14 |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Вес | 2.1 kg |
| Дополнительно | accesorii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit Bosch GPO 11-180 S (06013A2300) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.