| Înălţime | 170 mm |
| Lungimea | 610 mm |
| Lățime | 610 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | aur |
| Culoare abajur | transparent |
| Producător | Lampardi |









