Caracteristici generale
| Tip | premergător |
| Panel pentru jocuri | da |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Greutatea maximă | 20 kg |
| Vârsta minimă | 6 luni |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare principală | rosu |
| Greutate produsului | 17 kg |
| Altele | pliabile |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.84 kg |
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 2009997342672 |
Specificațiile și imaginile produsului Premergător 4Play Tiger Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.