Caracteristici generale
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 138 L |
| Clasa energetică | E |
| Consum energetic | 136 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Înălţime | 125 cm |
| Lăţime | 43.5 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 29 kg |
| Altele | Mini-congelator superior de 6,5 l, interval de temperatură de la -8°C la 0°C |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Starcrest |
| Cod EAN | 6427302001353 |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Starcrest SBC-138BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.