Caracteristici generale
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 93 L |
| Clasa energetică | E |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 221 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Interval de temperatură | 2-15 °С |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 47 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 27 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Starcrest |
| Cod EAN | 6427302002343 |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Starcrest SBC-9901BKE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.