Caracteristici generale
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 93 L |
| Clasa energetică | E |
| Consum energetic | 81 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Înălţime | 83.2 cm |
| Lăţime | 47 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 25 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 28 kg |
| Producător | Starcrest |
| Cod EAN | 6427302002909 |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Starcrest SBC-9202BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.