| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | sus |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 210 L |
| Capacitate frigider | 168 L |
| Capacitate congelator | 42 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 2 |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 211 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Mânere | ascunse |
| Clasa climatica | N , T |
| Înălţime | 145 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 54 kg |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurolux |
| Cod EAN | 2999001262303 |





























