| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 83 L |
| Sistem dezghetare frigider | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 84 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 47.4 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 49 kg |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurolux |
| Cod EAN | 2009997389905 |




























