| Numar arzatoare | 4 |
| Numarul de arzatoare cu 2 inele | 1 |
| Suprafaţă | inox |
| Gratare | fontă |
| Control Butoane | frontal |
| Aprindere electronica | da |
| Dispozitiv de siguranta | da |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 4.5x51x60 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 55.3x47.3 cm |
| Greutate | 10.7 kg |
| Țara producătoare | Italia |
| Producător | Teka |









