| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 850 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1200 W |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Sistem de răcire | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 39 cm |
| Adâncime | 33.4 см |
| Culoare | piatra cenusie |
| Greutate | 22 kg |
| Țara de fabricație | Portugalia |
| Altele | se deschide spre stânga (balamale spre stânga) |
| Producător | Teka |









