Caracteristici generale
| Seria | Harmony |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
| Cod EAN | 4843310039881 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Bayro Harmony 550x500x450 (608276) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.