Caracteristici generale
| Tip | scaun de birou |
| Bază | skiduri |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 45 cm |
| Adâncime scaun | 38 cm |
| Înălţime | 80 cm |
| Culoare | roșu |
| Altele | pliabil |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de birou Новый стиль Jack Black/Red V-27 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.