Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma | rotundă |
| Lungime | 100 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 100x100 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 100x130 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 2 ,
4 |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | negru |
| Material blat | MDF |
| Culoare blat | bej |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Drewmix Oslo 3L 100/130x100 Artisan Oak/Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.