Caracteristici generale
| Tip | scaun de birou |
| Bază | skiduri |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 45 cm |
| Adâncime scaun | 48 cm |
| Înălţime | 80 cm |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 4820040628233 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de birou Новый стиль Jack Black/Light Grey V-28 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.