Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 20 W |
| Culoare | gri |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C ,
USB Type-A |
| Cantitate în dispozitivele acceptate | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.11 kg |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876267378 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Ugreen X514 Black (65737) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.