| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 22.5 W |
| Conectori de intrare | USB x2 , USB Type-C x2 , Lightning |
| Fast charge | da |
| Încărcător wireless | da |
| Cablu încorporat | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 112.6x70x23 mm |
| Greutate | 208 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6975837585881 |









