| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.67 m |
| Culoare | alb |
| Carcasă | plastic |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5908256833166 |







































