| Tip | cu picurare |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 10 cupe |
| Capacitate rezervor de apă | 1.25 litri |
| Funcţie păstrarea de caldură | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 35x21x26 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Delonghi |
























