| Tip grătar | deschis , închis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2400 W |
| Termostat reglabil | da |
| Lățimea de lucru | 240 mm |
| Lungimea de lucru | 290 mm |
| Carcasă | plastic , inox |
| Culoare | inox/negru |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Timer | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |



















