Caracteristici generale
| Numărul de secțiuni | 5 |
| Putere | 380 W |
| Tip control | electronic |
| Termoregulator | 35-70 °C |
| Timer | da |
| Reglarea înălțimii secțiunilor | da |
| Dimensiunea paletului | ø295 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898512687 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de legume și fructe First FA-5126-8 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.