| Tip grătar | barbecue |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 220 mm |
| Lungimea de lucru | 320 mm |
| Carcasă | plastic , inox |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 300x470x90 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |



















