Caracteristici generale
| Putere | 970 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Autocentrare felii de paine | da |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Sistem de stocare a cablului | da |
| Culoare | negru/roșu |
| Dimensiuni | 19.5x30x17 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005188642 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine Bosch TAT3P424 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.