Efectuează aplicații de găurire dificile cu ușurință datorită cuplului îmbunătățit de 65 Nm
Compact și la îndemână în spații înguste, cu o lungime a capului de numai 175 mm
Vă menține protejat și în control cu KickBack Control comutabil
Maximizează acoperirea iluminării cu lumini de lucru duble
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2100 min-1 |
| Turația în gol | 2700 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fără încărcător , fără baterie |
| Greutatea | 1.12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423321128 |









