| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | digital |
| Putere | 2000 W |
| Display | da |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 200 mm |
| Lungimea de lucru | 300 mm |
| Carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Oprire automată | da |
| Dimensiuni | 188х330x368 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |



















