Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 3 kg/min |
| Putere nominală | 300 W |
| Putere maximă | 2200 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 2.7/4/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 310x260x275 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.95 kg |
| Producător | Zelmer |
| Cod EAN | 5908269349906 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Zelmer ZMM9801B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.