| Tip | espresso |
| Putere | 1550 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Râșniță de cafea | 180 |
| Presiune | 15 bar |
| Panarello ? | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Incalzire căniш | da |
| Reglarea măcinării cafelei | da |
| Reglarea puterii | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | metal |
| Culoare | verde |
| Greutate | 8.8 kg |
| Dimensiuni | 40x27,5x46,5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Delonghi |
























