Caracteristici generale
| Tip | cu picurare |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 10 cupe |
| Capacitate rezervor de apă | 1.4 litri |
| Încălzind oala de cafea | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 35.3x19.1x27 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460208776 |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Muse MS-220 BC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.