Caracteristici generale
| Putere | 120 W |
| Numărul de moduri de temperatură | 7 |
| Lungimea cablului | 2.1 m |
| Timer | 1-9 h |
| Culoare | gri |
| Material | fleece |
| Lungimea păturii | 180 cm |
| Lățimea păturii | 160 cm |
| Oprire automată | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Tipul de spălare | spalare la masina (max. 30°C) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.48 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5902934832649 |
Specificațiile și imaginile produsului Pătură electrică Camry CR-7418 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.