Caracteristici generale
| Capacitate, Gb | 128 Gb |
| Interfață | USB 3.2 |
| Rata de transfer la citire | 420 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 400 MB/s |
| Culoare | gri |
| Сarcasă | metal |
| Dimensiuni | 62x20x8 mm |
| Greutate | 10 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557846949 |
Specificațiile și imaginile produsului USB Flash Drive Transcend JetFlash 920 128Gb Space Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.