Caracteristici generale
| Destinaţie | pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 220 cm |
| Lățime | 159 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Culoare carcasă | alb structural |
| Culoare fațadă | alb structural |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | MDF |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009884986705 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap Неман Yunona МН-132-03 Alb Texturat sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.