Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Alimentare | priza |
| Moduri de lucru | 2 |
| Putere | 1700 W |
| Turația în gol | 250 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 1950 min‾¹ |
| Energia de impact | 27 J |
| Diametrul găurii în beton | 50 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 150 mm |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 11.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan demolator Milwaukee Kango 950 S (08353) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.